Posted by admin On Maj - 6 - 2015 Komentowanie nie jest możliwe

Zaplanowanie ślubu i wesela, nie będzie jednym z łatwiejszych zadań, ale jest to wykonalne. Do wszystkiego trzeba podchodzić z głowa, bez pośpiechu, każdą decyzję, racjonalnie przemyśleć. Jeśli z natury jesteśmy dobrze zorganizowani, odpowiedzialni i sumienni, poradzimy sobie z tym w mik.

W tym artykule pragnę opowiedzieć o moich doświadczeniach związanych z załatwianiem wszystkich formalności, a także doradzić i wskazać drogę, tym bardziej „zielonym”. Aby się z wszystkim zmieścić w czasie, zacznijmy planowanie na długo, długo przed. Da nam to przewagę i nie będziemy musieli się spieszyć. Pierwszą naszą czynnością, która ułatwi nam dalsze kroki, jest zliczenie wszystkich planowanych gości. Mając już ten rachunek, możemy udać na poszukiwania idealnej sali weselnej. Nie powinniśmy się ociągać w tej kwestii, nie chcemy przecież, żeby się okazało, że nasza wymarzona sala jest już zajęta w tym terminie.

Fotografia Ślubna - zdjęcie
Zdjęcie wykonał Krakowski Fotograf

Podsumowując, zacznijmy wcielać w życie nasze plany, dotyczące ślubu, jak najprędzej. Pośpiech nie tylko nam nie sprzyja, co może zaszkodzić i zburzyć nasz spokój w ten jakże piękny dzień. Wszelkie decyzje konsultujmy z przyszłym mężem, szukajmy porad w Internecie. Nie kierujmy się ceną, która nie zawsze jest wyznacznikiem jakości. Zachowujmy trzeźwy umysł, nie popadajmy w „gorączkę sobotniej nocy”.

Najważniejsza osoba, zaraz po księdzu – fotograf

Nie wiem, czy wszyscy do końca zdają sobie sprawę, jaką ważną postacią, na naszym ślubie i weselu, jest fotograf. Owoce jego pracy będą podziwiać kolejne pokolenia, staną się naszą zastępczą pamięcią, gdy nasza już będzie szwankować. Odpowiednią osobę na odpowiednie stanowisko znajdziemy w wyszukiwarce Google. Prosto i szybko, bo nasze czynności ograniczają się do wpisania słów „fotografia ślubna” i już wiemy wszystko! Mając spis adresów stron poszczególnych fachowców, przeglądamy ich dorobek i dokonujemy selekcji. Spośród kandydatów wybieramy tego jedynego. Wystarczy się z nim skontaktować i dogadać termin i szczegóły i gotowe!

Related Posts

Comments are closed.