Posted by admin On Czerwiec - 14 - 2015 Komentowanie nie jest możliwe

Nauka języka niemieckiego ? najlepiej z platformą Preply.com/pl

Korepetycje online po niemiecku

Nauka języka niemieckiego wciąż wielu ludziom sprawia istotne problemy. Polacy narzekają, że język ten ma zbyt skomplikowaną gramatykę i słownictwo, które trudno jest zapamiętać. Najtrudniej jest jednak zadbać o prawidłową wymowę niemieckich słówek. Tutaj nie pomogą nawet najlepsze podręczniki do nauki języka, czy komputerowe programy do nauki słówek. Najlepszą metodą, aby nauczyć się naprawdę dobrze mówić po niemiecku są konwersacje. Dobrze, jeśli odbywa się je z osobą, dla której język niemiecki jest językiem naturalnym. Często jednak trudno jest znaleźć taką osobę w swoim mieście, bo przecież rodowitych Niemców czy Austriaków w naszym kraju nie mieszka wielu. Pomóc tu może nowoczesna platforma edukacyjna Preply. Z jej pomocą można odbyć profesjonalne korepetycje online po niemiecku bez wychodzenia z domu. Wszystko dzięki wykorzystaniu popularnego komunikatora internetowego Skype, który umożliwia rozmowę z ludźmi oddalonymi nawet o tysiące kilometrów.

Platforma Preply zrzesza wielu korepetytorów i nauczycieli języka oraz native speakerów z całego świata. Wśród nich wielu jest również nauczycieli języka niemieckiego, którzy za określoną opłatą, wynoszącą od 8 do 20 dolarów za trwającą 60 minut lekcję, co jest wyraźnie zaznaczone w profilu każdego nauczyciela, oferują pomoc w doskonaleniu kompetencji językowych swoich uczniów.

Osoby, które mimo wszystko preferują tradycyjną formę lekcji lub konwersacji z pomocą platformy Preply mogą znaleźć nauczyciela języka, który przebywa niedaleko. Można wtedy umówić się w wybranym miejscu na lekcję.

Lektorzy współpracujący z Preply ? Michael oraz Christoph

Lektorzy współpracujący z Preply ? Michael oraz Christoph

Nauka niemieckiego bez wychodzenia z domu? To możliwe!

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, jaką proponuje platforma Preply. Dzięki wykorzystaniu jej możliwości nauka języka niemieckiego może okazać się bardzo prosta i przyjemna. Jedną z głównych zalet Preply jest to, że można tutaj wybrać swojego korepetytora. Dzięki odpowiednio zbudowanemu profilowi każdy użytkownik poszukujący osoby, która nauczy go języka, może zapoznać się nie tylko z kwalifikacjami nauczyciela, ale także z jego zainteresowaniami czy poznać jego charakter. To ważne, bo przecież nie od dziś wiadomo, że nauka języka przebiega zacznie łatwiej, gdy ma się wspólne tematy ze swoim korepetytorem. Korepetycje przez Internet mają również tę zaletę, że są po prostu bardzo wygodne. Unika się tutaj straty czasu związanej z dojazdami na konkretną godzinę w miejsce, w którym odbywa się lekcja. Poza tym godziny konwersacji uczeń i nauczyciel ustalają indywidualnie. Możemy zdecydować się na pomoc nauczyciela, który mieszka wiele kilometrów od nas, na przykład w kraju, którego języka chcemy się nauczyć. Oczywiście takie lekcje mogą stanowić początek bardzo miłej znajomości.

Platforma Preply kieruje swoją ofertę do ludzi w różnym wieku. Z usług nauczycieli, których profile są tu dostępne mogą skorzystać wszyscy niezależnie od zajmowanego stanowiska, wykonywanego zawodu. Nie ma znaczenia również poziom zaawansowania. Idealnego dla siebie korepetytora, który dostosuje poziom prowadzonych zajęć do swojego ucznia znajdzie tu zarówno osoba, która dopiero zaczyna swoją przygodę z nauka języka niemieckiego, jak wszyscy ci, którzy chcą podnieść swoje kompetencje językowe lub po prostu odświeżyć sobie słownictwo czy zasady gramatyki. W przeciwieństwie do tradycyjnych szkół językowych nie ma tu także ściśle określonego programu nauczania. Każdorazowo cele lekcji oraz ich program jest ustalany indywidualnie. Z usług nauczycieli znalezionych za pomocą platformy Preply można korzystać przez dłuższy czas lub jedynie okazyjnie, aby przygotować się do konkretnej sytuacji czy przećwiczyć konkretną rozmowę. Wreszcie, gdy porównamy ceny lekcji oferowanych przez korepetytorów Preply oraz kwoty, jakie trzeba zapłacić za godzinę nauki w tradycyjnej szkole językowej, platforma wypada znacznie korzystniej.

Warto poznać wszystkie możliwości serwisu i zarejestrować się w nim, zwłaszcza, że jest to całkowicie bezpłatne.

Więcej informacji znaleźć można na stronie: http://preply.com/pl/skype/korepetycje-z-niemieckiego

Korepetycje językowe przez Internet (logo platformy Preply)

Korepetycje językowe przez Internet (logo platformy Preply)

 

Related Posts

Comments are closed.