Posted by admin On Styczeń - 4 - 2015 Komentowanie nie jest możliwe

Jak wybrać catering na ślub i wesele ?
To pytanie zadaje sobie para młoda przed wielkim wydarzeniem w ich życiu. Na ślub i wesele przybywa zazwyczaj cała rodzina i wielu przyjaciół. Zabawa trwa bardzo długo, dlatego posiłek w jej trakcie jest konieczny. Żeby wybrać dobry catering na śluby i wesela musi on być bogaty w dania główne, rozmaite przekąski, napoje chłodzące oraz alkohol. Nie jest tajemnicą, że na weselach pije się dużo alkoholu, a sama impreza jest bardzo huczna i radosna. Żeby goście nie padli na twarz, muszą mieć czym przegryźć wypitą wódkę. Preferowane są dania mięsne i tłuste potrawy, neutralizujące alkohol. Dobrze jest zaserwować także owoce z dużą ilością witamin. Dzięki temu poranek będzie także przyjemniejszy.
Co trzeba wiedzieć o cateringu na śluby i wesela ?
Przede wszystkim dania nie powinny być podane od razu. Trzeba je reglamentować partiami. Tradycyjnie najpierw musi się pojawić obiad, potem coś lżejszego, a na koniec pyszna kolacja. Równocześnie przez całą imprezę na stole nie może brakować żadnych potraw. Bardzo istotne jest to, że catering na śluby i wesela musi być obfity, gdyż zabawa może być wyczerpująca i trzeba coś jeść, żeby zachować siłę aż do rana.
Informacje o cateringu na ślub i wesele
Jeśli chcemy się dowiedzieć czegoś więcej z dziedziny catering na śluby i wesela, to warto się skonsultować ze znajomymi, którzy korzystali z tego typu usług, albo po prostu porozmawiać z konsultantem firmy cateringowej, który odpowie na wszystkie pytania.

Related Posts

Comments are closed.